Сучасна стоматологія налічує безліч процедур, які допомагають зберегти зуби здоровими та білими. Однак останнім часом все популярнішою стає естетична стоматологія. Підсумковий результат естетичних стоматологічних процедур впливає виключно на зовнішній вигляд посмішки і ніяк не позначається на здоров’ї зубів.

Сучасна стоматологія налічує безліч процедур, які допомагають зберегти зуби здоровими та білими. Однак останнім часом все популярнішою стає естетична стоматологія. Підсумковий результат естетичних стоматологічних процедур впливає виключно на зовнішній вигляд посмішки і ніяк не позначається на здоров’ї зубів.

Декоративні зубні прикраси – що це?

МЦ Репобона пропонує своїм клієнтам крім стандартних послуг лікування і відбілювання зубів, також постановку спеціальних прикрас. Вони називаються скайси. Ззовні вони схожі на стрази, але виготовляються вони не з пластику, а з мінеральних порід. Цей невеликий камінчик клеїться на зубну емаль за допомогою спец розчину.

Варто відзначити, що постановка скайсу на емаль жодним чином не впливає на здоров’я та цілісність зуба. В процесі носіння камінця на зубах також не залишається ніяких слідів.

Дуже важливо підмітити, що деякі прикраси можна встановлювати не тільки на свої (природні) зуби, але і на імпланти, і коронки. За допомогою скайсів, можна замаскувати невеликі сколи та тріщини на емалі.

Встановлення відбувається наступним чином:

  • Стоматолог знімає м’які і тверді відкладення, проводить фторування емалі, обов’язково висушує поверхню зуба.
  • На ділянку, куди буде кріпитися прикраса, стоматолог наносить крапельку спеціального клею.
  • Скайс прикладається в місце нанесення клею.
  • За допомогою спеціальної лампи камінчик фіксується.

Дуже часто клієнтів цікавляться «чи можна поставити на зуб скайс з дорогоцінного каменю?». Звичайно можна, але фіксація камінчика буде відрізнятись. Справа в тому, що для того, щоб зафіксувати дорогоцінний камінець в зубі потрібно висвердлити невеликий отвір.

Догляд за зубами з скайсом

Догляд за зубами із встановленим стразом не відрізняється від звичайної гігієни ротової порожнини. Не забувайте чистити зуби 2 рази в день, щоб наліт не утворювався в зоні розміщення скайсу. Старайтесь при вживанні твердих продуктів не навантажувати зуб з скайсом, є ймовірність, що камінчик пошкодиться або відпаде.

Ціна на встановлення скайса в МЦ Репобона цілком прийнятна, оскільки не варто забувати, що камінчик триматиметься тривалий час. Не намагайтеся заощадити і зробити інкрустацію в домашніх умовах. Таким чином ви можете пошкодити емаль зуба.

Якщо ви хочете зняти камінець не намагайтесь робити це самостійно, так ви можете відколоти шматочок зуба. Обов’язково зверніться за допомогою до стоматолога.

Хоч встановлення скайсів не має протипоказань дуже важливо поцікавитись з чого саме виготовлений камінець, щоб запобігти алергічній реакції, якщо у вас є індивідуальна непереносимість матеріалу.

МЦ Репобона пропонує своїм клієнтам прикраси для зубів, діаметр яких може коливатися в діапазоні від 0.5 мм. до 2.5 мм. Вони також можуть бути виготовлені з різного матеріалу та мати різні форми. Широкий асортимент  прикрас на зуби МЦ Репобона допоможе зробити вашу посмішку вражаючою та незабутньою.